Všemu je jednou konec

20. listopadu 2014 v 18:11 | Radik |  Žblebty kolem
Už je to nějaký ten měsíc, co jsem nenapsala žádný článek a myslím, že je čas to napravit a shrnout posledních pár měsíců co mi zbývalo do konce mého 2 letého dobrodružstí.

Koncem srpna jsem si náramně užila dovolenou v Miami a Karibiku, prostě takový typ dovolený si zaslouží alespoň krátký paragraf. Do Miami jsem se vypravila s Týnkou a byl to opravdu párty týden, každý den jsme někde pařily, válely se na pláži a nakupovaly, prostě dovolená podle mého gusta. Další týden jsme se potkaly s Terkou v přístavu ve Fort Lauderdale, FL a nalodily se na Carnival Victory a vesele si odpluly do západu slunce směr Východní Karibik - Puerto Rico, Grand Turks, St. Maarten a St. Kitts. Jo lidi, větší nádheru jsem nezažila!!! Na lodi jsme si to náramně užily, pařily a válely se a největší zábava byla vymýšlet přezdívky pro spoluplující!! Takže jsme tam měly Chobotničky (kluci, bratři s dlouhými dredy), pak tam byl Bílej, co si myslel, že je černej (takový Eminem typ kluka, Nigga mluva a raperský songy), pak tam byl Muck Muck (starý dědek, co na mě jednou zamlaskal u výtahu), ale také Pyskatej, Mrňavej, Mladej, Mladej mladej, nebo Vlasáč a Ledžend lol!!!


Po návratu z dovolené to bylo perné, dosti na mě padlo všechno co se za poslední měsíce stalo, prázdniny které jsem doslova propracovala a taky jsem měla menší talk s HM kvůli penězům, vše se nakonec vyřešilo a už je dobře. Poslední dobou mi tak nějak dochází, že jsem na tuto práci už asi stará a doslova všechno mě točí do obrátek, prostě potřebuju se vrátit do normálního života, kde nebudu muset obstarávat princátka a pozastavovat se nad doslova žádným selským rozumem američanů.

Minulý týden jsem konečně dokončila balení krabic na poslání domů, docela jsem se vyděsila, že dva roky života tady se mi musí vejít do dvou krabic a dvou kufrů. Nicméně jsem přes Poláky poslala dvě obří krabice, dohromady 150 liber, za šílených 222 dolarů. Taky tak nějak přemýšlím, jestli mi tohle všechno bude chybět… Určitě mi budou chybět lidi, kteří se za ty dva roky tady stali mojí druhou rodinou, i všichni moji kluci, které jsem měla a vždy budu mít velmi ráda. Ještě před týdnem jsem byla happy, vesele si randila s Mr. K a přemýšlela, že bych se sem za ním vrátila. Pak mi ale došlo, že mi za to nestojí. člověk, který pro mě nikdy nic neudělal i když trávit čas s ním bylo úžasné, prostě tohle nedám, nebaví mě se doprošovat a nechat si lhát do očí, ale kolikrát prostě z lásky děláte stupid rozhodnutí.

Prozřela jsem, a už se těším domů, na mamku s tatíkem a Jimmička samozřejmě uplně nejvíc, a na zbytek rodiny samozřejmě taky!!! Kamarádi co mi zůstali i po dvou letech můžu počítat na prstech jedné ruky, ale říkám si, že změna je život a všechno bude OK. A kdo ví, co bude dál, co si pro mě život připravil. Moc se mi nechce zůstávat v Čechách, radši bych opět do světa, ale asi to nechám náhodě a prostě let´s go, with the flow.

Poslední dva roky byly neuvěřitelně úžasné, poznala jsem spoustu lidí, kulturu a i se tu zamilovala. Nikdy nebudu ničeho co se stalo litovat, protože díky tomu jsem jiný, lepší člověk, s lepším přístupem a doufejme jsem i dostatečně vyspěla a zmoudřela. Získala jsem druhou rodinu a lidi co mě milují no matter what, viděla místa která většina čechů nikdy v životě neuvidí, zažila srandu a život přes půl světa od domova. USA bude vždy můj druhý život, a kdo ví, třeba se sem jednou vratím, ale ne za někým, ale proto, že chci něčeho dosáhnout pouze se svojí vlastní pomocí.

Takže tohle je pravděpodobně můj poslední článek, velmi nostalgický moment, ne proto, že nějak extra ráda píšu, ale proto, že tohle vše prostě končí a já nevím, kam směřuju! Ale je čas začít dělat nové plány a směřovat je ke štěstí! Moc děkuji všem, co četli můj blog a drželi mě v chodu! Hodně štěstí Vám všem!

S Láskou …. Ráďa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama