Američtí chlapi – aneb genetický omyl a zvrácená generace

1. srpna 2014 v 19:58 | Radik |  Žblebty kolem
Už nějakou dobu jsem chtěla napsat článek o tom, jak to my holky z Evropy tady máme s randěním. Pro začátek bych chtěla říci, že jsou tu i světlé výjimky, které narazily na hodného, slušného chlapa, avšak většina holek v mém okolí má zkušenosti zcela jiné. Ráda bych tak nějak shrnula, jak jsem na tom s randěním já, a moje blízká kamarádka (nebudu zveřejňovat jméno, není důležité). Zároveň pokud toto čtou moji rodiče, zastavte se tady, a nečtěte dál, nebude se vám to líbit.

První rok v usa, jsem nijak moc nerandila, nebyla jsem otrkaná a strašně jsem se styděla, takže začnu prvním ofiko randem, což byl rodeo jezdec v Cali. První šok co mě čekal, přijel pro mě zasranou dodávkou (špinavou), co smrděla jak koňská prdel.. no, to bych ještě tak nějak překousla, dělal s koňmi, ale jak špinavá jsem byla když jsem vylezla z auta, to jsem nečekala. Na rande mě chtěl vzít do pizzerie, která byla jen jako rychlé občerstvení, koupíš pizzu, sežereš si ji u pultíku a táhneš dál. No na to já že ani náhodou, jdeme do baru. Další šok mě čekal, když jsem si objednala pivo a přinesli účet, ten mamrd se otočil na stranu a dělal, že nevidí účet, no tak sem si ty dvě piva zaplatila sama, nasraná jak nikdy a říkám ať mě hodí domů. Další šok byl, když sklopil prostřední sedačku (mezi řidičem a spolujezdcem) a očekával po tomto fiasku, že s ním budu make out… panáček asi upadl na hlavu při nastupování do auta… no už nikdy jsem se mu neozvala…

Další randíčko bylo už zpět v Jersey, typ se kterým jsem si psala pár měsíců předtím, a konečně jsem souhlasila, že se sejdeme… No panáček asi myslel, že jsme přeskočili prvních pár met a jen jsem na rande vylezla z auta, hned se na mě vrhnul jako bychom spolu už měsíce randili.

Pak tu byl pan ponožka, nechci přesněji vypisovat na internet detaily, ale pán si velmi užíval dívčí nohy v ponožkách :-D weirdo!!!!!

A tím se dostáváme k jednomu evropanovi, se kterým jsem měla jedno jediné rande, klučík dosti forward, nejen že na rande přišel o půl hodiny později jako by se nechumelilo s výrazem: tak tady mě máš, teď klekni na kolena a děkuj bohu…, ale první co udělal, když mě viděl, narval mi ten svůj slizkej jazyk do krku jakože takhle se to sakra přece dělá ne? Proč si povídat, poď si to za roh hned rozdat… Střelte mě teď… kdyby aspoň uměl líbat, ale přišlo mi to jako tracheotomie :-D

Další pán na holení: Kevin. Toho jsem ,,datovala" (já kráva blbá) pár měsíců… po prvním rande bylo vše ok, šli jsme na druhé, a po tom se mi týden neozval. Říkám si ok, další asshole, a po týdnu zpráva, že se mi strašně snaží dopsat, ale že mu maminka odpojila telefon a internet, protože za něj platila pokutu za odtažení auta (1. Varovný signál, hošánek mám mamasponzoring), no co se známe mi vždy povídal, jak je jeho rodina bohatá a bůh ví co, ale maminka mu kupovala oblečení, platila za byt a všechno a ten kretén se mě dovolil požádat o zaplacení benzínu, když pro mě jednou musel dojet, protože jsem neměla auto..(haloo, kde to jsme). Nicméně po dalším rande se mi opět dva týdny neozval, a tentokrát výmluva byla: jeho neteř byla v nemocnici, on tam musel být také a nevzal si nabíječku na mobil.. chudák kluk, nikdo v americe nemá nabíječku na iphone, velmi, velmi vzácný mobil tady… a to nemluvím o tom, že chtít aby mi sem tam napsal byl nadlidský výkon, on je přece tak moc busy, že nemám ani 1 min aby napsal sms.. nakonec po delší době mi řekl, že chce být se mnou, a že až se tam nastěhuju, musím platit nájem a účty (ehm nepamatuju se, že jsem na seznamce psala, že hledám spolubydlícího) a poslední kapka, ukázal mi na mobilu fotku super hot Chick s komentářem, pokud nechceš jít do 3 some, stejně ji opíchám… a to byl konec story… ignorace největší… největší kokot co jsem tady poznala!!!!

Předposlední týpek, a to jsem si říkala jak úžasný je, byl A. můj ex přítel… ze začátku milý, sweet, udělal by pro mě cokoliv, jezdil za mnou 90 mil, platil, pořád mi psal sms… idilka do doby, než jsem zjistila jeho tajemství a všechny ty sračky se kterýma žije a rozešla se s ním. Od té doby denně 100 sms jak jsem mu ublížila a doslova citové vydírání. Poslední update mám od jeho matky, co mi píše sms, že jim řekl že si chce ublížit a je na psychárně na pozorování. Zn. Hledám blázna!!!

A poslední, nejčerstvější datování, typ mi tvrdí, že není jako ostatní, že nesnáší když lidi nejsou přímý v pocitech a nereagují na sms, popř. nedokáží říci pravdu do očí… halo pane, nech si sračky na koledu, a přiznej si, že jsi stejný loser jako všichni ostatní.

Kamarádka taky neměla moc štěstí, toto jen v rychlosti: randila typa, co se xkrát denně modlil, měnil povlečení po každém sexu a čekávala na něj, než si po dvou hodinách vybral kalhoty, které chce ten večer mít na sobě. Další týpek vypadal super na první pohled, chtěl to co ona taky, ale takový psychoblázen, to jsem nezažila. Ječel na ní přes skype, jako že nepůjde ven s kamarádkama v kožených legínách, že to je moc sexy a slovník měl jak chlap od prasat..

Takže holky otevřete oči, je veliká šance, že svého prince na bílém konči zde za louží nenajdete, spíše do té louže spadnete a chlapi po vás budou šlapat. Prostě po mých zkušenostech už neveřím, že bych si tu někoho našla a už naprosto chápu, proč je většina amerických ženských bitch, protože ono to ve světě dnešních chlapů jinak nejde… Lets get bitchy and run the World.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lisa Lisa | Web | 3. srpna 2014 v 12:59 | Reagovat

okej. není to k smíchu. já vím =D ale styl kterým to je napsaný je geniální a směju se jako nějakej idiot =D hezky!

2 Choi Mari Choi Mari | Web | 15. června 2015 v 11:58 | Reagovat

No koukám, že na chlapy ty ani kámoška moc štěstí nemáte. Snad se brzy najde nějaký normální.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama