Ráďa back in NJ, shrnutí

5. března 2014 v 16:33 | Radik |  1. měsíc NJ podruhé
Co se to děje?

No od posledního článku se toho hrozně moc změnilo, rodina přestala být tak organic, i dovolená se až tolik nevyvedla, padl na mě Rematch, do toho rodina mi začla dělat problémy.. no cítila jsem se stejně, jako vloni, takové deja-vu doslova… protože myslím, že je to snad i přesně rok, co jsem se odstěhovala do Jersey.

Ve zkratce co se stalo v Cali… Rodině dosti vadilo, že používám mobil, i když to nebylo v době, co jsem byla s dětmi ale asi celkově, tak mě Kokurt (jak mu říkám) seřval, co si dovoluju sahat na mobil atd, no a to bylo na začátku dovolené, pro mě toto byla poslední kapka - pro ně zřejmě taky. No přežila jsem dovolenou (4dny v Tampě, týden a něco na Bahamách), pracovala jsem 24/7, bez dne dovolené.. i když místo bylo ráj na zemi, vůbec jsem si to neužila… Na konci dovolené jsem se náhodou od dítěte dozvěděla, že oni na Bahamách zůstávají a já letím sama domů, přes celé státy, a jdu do rematch. Určitě jste slyšeli po celém světě jak mi spadl šutr ze srdce. Tyhle sráči mi pak dělali nějakou dobu zle, díky nim mě málem nepovolili rematch díky tomu co jim nakecali a i dokonce co už jsem byla v nové rodině, tak KoKurt zkoušel, že co si dovoluju o nich psát takové hnusy - podezřívám že mi hackli FB nebo vlezli do PC když jsem nebyla doma.. ale tak American horror story skončil po příchodu do nové rodiny.

Moje nová rodinka je v New Jersey opět, je to mojí ex HM nejlepší kamarádka, a starám se o jednoho klučíka 9 let. Kluk je zlatej v porovnání s pipinama, jen mě neskutečně vytáčí, jak je vybíravej v jídle… doslova mi třeba k večeři sní pouze 4 druhy jídla, což na jednu stranu není tak špatné, nemusím nic vymýšlet, ale sere mě jeho přístup, že on nic nového prostě ani neochutná. No musím na něm zapracovat.. stejně mě dosti vadí, jak ho mamina obhospodařuje, jako by to byl nějakej kripl nebo malý mimino.. no i na tom už pracuju.

Jinak si rozhodně stěžovat nemůžu, mamina je VP v kosmetickém oddělení Barneys, což je hodně fancy obchoďák na Manhattanu, takže už jsem zdědila nějaké to značkové obleční, boty Manolo a Marc Jacobs, no mám se tady jak prase v žitě.. práce není tolik, platí mi dost často i extra, klídek mám, každý večer spolu pijeme vínečko.. pohoda Jazz.
Další kapitola je datování a chlapi… Na to jak jsem byla z amíků nadšená první rok, přijde mi že tento druhý rok sbírám samé šunty, protože takový ko..ty to jsem nezažila. Už jsem si myslela že jsem našla super týpka, datovala jsem ho každý den po nějakou dobu a bum, z ničeho nic se neozval. FUCK HIM!!! No přechází mě nějak chuť potýkat se s hulváty, nadrženými prasaty a platonickými lháři… takže jestli někdo ví o chlapovi s občanstvím, který není uplný ko..t, sem s ním… asi se ze mě stává Green Card hunter.

Myslím že to jako shrnutí co se za poslední cca 2 měsíce od posledního postu stalo stačí a já se zas ozvu J
Btw chci poděkovat mému milovanému eM, který mě strašně potěšil, že aktivně sleduje můj život tady v USA a jak podotknout, že mi moc chybí!!!

Kdykoliv jsem available pro případné skypy a chaty a cokoliv, chce to trochu závan domova J

Love you guys!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama