Dovča v ČR, welcome to Palo Alto California

15. prosince 2013 v 20:55 | Radik |  1. měsíc CA

Poslední dobou nebyl vůbec čas napsat nový článek, a taky koho by zajímalo, jak balím, jak furt pracuju atd. No ale vezmeme to popořádku…

Posledních pár dní před odletem domů, jsem dost pracovala, protože HP odjeli na dovču, a nechali mě doma s opicemi, takže nebyl čas pořádně ani dokončit cestování a vše co jsem chtěla vidět než odjedu z NJ,NY area. Nicméně jsem poslední týden v NJ strávila s Terkou, což je nová aupair pro Reynolds family, jsem ráda, že pipiny zvládá v pohodě a nemá z nich takové stresy, jako jsem mívala já. Rozloučení a odvoz na letiště proběhl ve velkém stylu, Chuck zařídil limuzínu, co mě odvezla na letiště, takže jako queen!!! Let docela ušel, chytla jsem celou trojsedačku pro sebe, takže sem se docela i vyspala, ale Jetlag jsem měla i tak!!!


Na letišti už na mě čekali rodiče, no hrozně ráda jsem je viděla, ale v podstatě se doma nic moc nezměnilo, skoro všichni jsou pořád stejní. Viděla jsem i Jimmičkova miminka, než šla do nových domovů, kamarádky nové miminko Baby Ladise, zapařila s kamarády, viděla pejskaře a rrsport tým na coursingu, prostě hezký výlet domů. Dokonce i víza dopadla nad očekávání dobře a už byl čas zase pokračovat v cestování.

Tentokrát cesta do Californie nedopadla až tak dobře, prd sem se v letadle vyspala, a jen z Paříže do San Francisca let trval 13 hodin, no fuj!!! Ale tak přežila jsem a na letišti už na mě čekala Kim a malý Luca, musím říct, Kim je úžasná ženská a Luca, to je teda dáreček, ale tak přicházím pomalu na to, jak s ním pracovat, aby mě poslouchal.. Jen teda musím říci, do dneška (neděle) jsem hlídala 2x a 2x si prcek ublížil, jednou při hře na schovku jsem mu po zemi poslala šišku a ta se odrazila a poškrábala ho na tváři docela hnusně, a podruhé včera večer, když jsem se ho snažila dostat do sprchy a on se chytil dveří, které mu dali ránu do šišky, takže má bouli… no nevím jestli jim to děcko nezmrzačím. HD Kurt byl zrovna na bahamách, takže doletěl ve čtvrtek večer, taky milej a hezkej chlap!! A v pátek sem poznala i druhé dítě, Alinu… ta je zatím v pohodě, vypadá to, že jsme si docela sedly!


Více o rodině napíšu v dalších článcích, až je trochu poznám. Zatím jsme si jakžtakž stanovili schedule, který budu "dostávat" tak na týden dopředu, což mi docela vyhovuje… taky mi zařizují telefon, prý jestli mi nebude vadit, že dostanu jen Iphone 4S a ne 5..hahaha, tak tohle je mi fakt uplně jedno..

Taky mě seznámili s cestovním plánem na leden, a vypadá to následovně: začátkem ledna poletíme na pár dní do Montany, kde budeme v hotelu, prostě relax a příroda a pak v průběhu ledna poletíme na ostrov (Bahamy) na delší dobu, protože Kim potřebuje studovat na závěrečné zkoušky ve škole.. což mi vůbec nevadí. Je to ostrov nějakého miliardáře, pro kterého Kurt dělá solární panely atd, takže rodina může kdykoliv když není ostrov pronajatý přiletět a pobýt aniž by platili, což je super, páč pronájem ostrova na jeden den stojí asi 15tis dolarů… prý tam jezdí Bieber a tak… hahaha….


No uvidíme, zatím se tedy odmlčuji a zase se ozvu, až bude něco nového!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama