Jak ten čas letí...

11. listopadu 2013 v 15:28 | Radik |  9. měsíc NJ

Pořád se mi nějak nechce věřit, že je to už 11. Měsíců, co jsem tady v Americe. Za tu dobu se toho strašně moc stalo, dost jsem toho viděla, získala spoustu nových kamarádů a novou rodinu, kterou beru jako vlastní.

Nicméně všechno jednou končí a je pomalu čas rozloučit se a vyrazit vstříc novým zítřkům. Posledních pár dní mi začíná bolestně docházet, co všechno za sebou nechávám a jak moc mi budou všichni tady chybět… lidi který jsem si za ten rok zamilovala a kteří mě drželi nad vodou, když jsem na téhle horské dráze zvané život jela po hlavě dolů. Zároveň mě i mrzí, kolik jsem toho nestihla vidět a zažít.

Zbývají mi necelé 3 týdny do odletu domů, návrat do reality… ale už teď můžu říci, jak to bude doma probíhat… budu mít mrtě jetlag, sejdu se s rodinou, asi si i trochu zabrečím, pomuchlám Jimmička… Jeho miminka, uvidím nejlepší kamarádku a bývalé kolegy z práce.. půjdu pařit… potkám ty samé lidi co jsem potkávala, pokecáme a pak mě všichni pomluví, jaká se ze mě stala Bitch tady v USA, že nemelu o ničem jiném (ano, jistě, strávila jsem tady rok!!).. Pak mě naši odvezou na letiště, znovu bolestné loučení a slzy a poté další jetlag… :-/

Naštěstí těch pár dní co mi zbývá bych mohla zažít něco nového, jdu na Hokej (NJ Devils - Jágr, Vokoun a spol), jedeme na sochu svobody s lístky do koruny, poslední výlet do city - SoHo, Chinatown, Greenwich village, poslední pivko u Dempsey´s, suvenýr shopping, Thanksgiving a Black Friday… a poté šupky domů.

Níže pár fotek co jsem za posledních pár týdnů zažila viděla a malá koláž lidí co mi budou chybět!!!

Takže na závěr jedno motto: Zatnout zuby, jízda nekončí!!!

S Mimou a Zuzu, Vodka párty, ještě z léta

Na kolech na Lower Manhattanu, Ferry na Staten Island s Petikem a Ládikem

Pumpkin carving

Halloweenská párty

New Haven Lighthouse, CT

Americký fotbal Yale, univerzitní liga

Gonna Miss U!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karo karo | 26. listopadu 2013 v 16:08 | Reagovat

achoj, narazila jsem na tvůj blog "omylem", ale přečetla ho jedním dechem. Podle mě, si teda na začátku u té první rodiny "nefnukala", ale byla to ta správná reakce. Bylo to pro mě jako napínavá knížka jestli se dostaneš do lepší rodiny.  Potom jsem musela zamáčknout slzu, jelikož jsem loni byla v Nutley na prázdniny jako plavčík. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama