Radů letí domů na návštěvu!!!

16. října 2013 v 20:56 | Radik |  8. měsíc NJ
Poslední dobou se toho tolik seběhlo, že ani nevím kde začít, ale asi vynechám detaily a přejdu k hlavnímu bodu.

Takže máme oficiální match, do Palo Alto California se stěhuju 11.12.2013 - vzhůru novým dobrodružstvím.

Měla jsem skype s novou rodinou ohledně dohodnutí detailů a dosti mě zaskočili, protože po mě chtějí, abych si obnovila víza v ČR abych s nimi příští rok mohla cestovat mimo státy, prý plánují Evropu (se zastávkou v Praze) a snad Latinskou ameriku včetně Baham a Montany, ale to jsem předtím už věděla :-) se ale nacestuju!!!

Z výše uvedeného vyplývá, že musím domů do Čech, což pro mě samozřejmě znamená obrovské výdaje za letenku domů, obnovení víza atd.. -->problém vyřešen, nenápadně jsem rodině vnukla nápad, že by mi mohli letenku zaplatit, a chytili se, takže děkuji velice budoucí rodině za skoro 1000 dolarů na letenky domů-k nim a za bezplatnou dovolenou!!

Zrovna dnes jsem dořešila finální datum a kde sehnat penízky než mi to rodina zaplatí, tímto děkuji mé vlastní milované rodině, mamimce a tatínkovi, kteří mi půjčí na letenku a já jim to poté dám až mi rodina zaplatí (1/2 za týden a druhou až se k nim nastěhuju). Problémy s tím ale byly pořádné, hlavně ze strany současné HM, která měla problém mě uvolnit protože podzim je dosti busy a ona hodně cestuje a potřebuje mě, ale opět jsem měla super nápad, a sice aby aupairka nová - taky češka, přiletěla už koncem listopadu, tudíž tu s ní týden pobudu, zažiju si jak Thanksgiving, tak black friday (obrovské výprodeje) a poté 29.11. sednu v Newarku na letadlo do Prahy, kam doletím kolem poledne 30.11., věci si předem pošlu přímo k rodině, abych nejela se dvěma kuframa domů a pak zase zpět!!!

V ČR pobudu dlouhých 11 dní (odlet do San Francisca 11.12), dokonce i stihnu Jimmičkovi miminka než se rozutečou do nových rodin, oslavíme s celou rodinou včetně Peti a její rodiny a babičky samozřejmě Vánoce, na které se osobně moc těším.. zapařím s Kačkou, která mi moc chybí a až pojedu na ambasádu pro vízum (držte pěsti aby nedělali vlny a dali mi to bez keců), plánuju vidět i Týnušku, která se mi z Californie odstěhovala před měsícem zpět do Čech... taky uvidím mé kamarádky Kačky Ch. chlapečka, který se narodil v létě a o kterém jsem ani nevěděla, že ho čeká (protože mi pipka nic neřekla, prý byla busy) jo a taky se musím stavit v bývalé práci, podívat se jak moc jsem jim chyběla.. a to je asi vše.. pak se děj vůle boží, TAKŽE KDO MĚ CHCE VIDĚT, NAPIŠTE!)

pořád tomu nemůžu uvěřit, že jedu domů!!! Moc se na všechny těším!!! taky mi začíná čím dál víc docházet, jak dobře jsem se tady měla a jak moc mi bude tato rodina chybět!!! Na druhou stranu plánuji výlet do NYC, nejen za rodinou, ale i za kamarády... A HM mě plánuje pozvat na svatbu, kterou budou mít v létě, tak snad do toho nic nevleze a já budu moci přijet!!!

Konec vylévání srdíčka, zas se ozvu :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama