Moving to California, aneb match potřetí!

30. září 2013 v 22:47 | Radik |  7. měsíc NJ

Match!!! (po pouhých 9ti dnech v matching)


Podruhé v matching procesu, potřetí vybírání rodiny (byla jsem v Rematch jak většina ví), 3. Stát kam se stěhuji!!!

Nejprve jsem bydlela 2 měsíce v North Carolina, v současnosti to je už 9 měsíců, co žiju v New Jersey a včera jsem matchla s rodinou z Californie, kam se stěhuji začátkem prosince… Jsem strašně natěšená.. jen ve zkratce, do čeho jdu:

Jedná se o rodinku z Palo Alto, California, což je na půl cesty mezi San Franciscem a San Jose. Jedná se o městečko, kde je jedna z nejznámějších univerzit USA - Stanford university, a všude spousta auťáků..J Jo a jak řekla Anča, slečna co tam žije, tak lidi tady jsou buď rich, nebo fuckin´ rich J Rodinka má 4 děti (ještě se neděste, dvě z toho jsou 17ti leté slečny, které nespadají do mé náplně práce) J Já budu mít na starosti převážně 3letého prcka a 7mi letou holčinu (ta ale půl týdne a půl prázdnin je s biologickou matkou - nového HD ex žena).

Schedule bude vypadat asi tak, že 3 dny v týdnu je prcek v Pre-school, takže 2 dny v týdnu ho budu mít doma - 8-15 hod, sem tam nějaký ten večer babysitting, sem tam nějaký ten víkend, 2x týdně vozit holčinu do školy a ze školy, pomoci s úkoly, vzdělávat prcka a udržovat ho aktivního.. snad to zvládnu.

Taky rodina má organickou dietu, tzn. Žádné polotovary, zamražené věci atd, dbají na stravu a žijí zdravě, což na jednu stranu je super, na druhou je to o to víc vaření J Auto budu moci používat i ve volném čase, a mají manuála, což je uplně bomba - ještě si dodělat ten řidičák :-)

Rodina taky dost cestuje, což znamená že mě budou brát na většinu tripů sebou.. mají barák v Montaně, kam prý jezdí na léto - něco pro mého tatínka, oblast kde jsou hory, indiáni, Little Bighorn (google it), a taky mají barák na soukromém ostrově na Bahamách (ty vole!!!), a prý jezdí i mimo USA - evropa, asie… no prostě bomba… taky budu jejich první aupair, tak by to mohlo být super, naučim si je na nějaký režim :-)

To je pro zatím vše, ještě mám hodně co procestovat a vidět tady na Eastcoast, než nadobro opustím tyto končiny, zanechám tu kamarády a všechny o co mám ráda a pojedu poznávat druhou stranu USA..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denisa Denisa | 1. října 2013 v 10:18 | Reagovat

Gratuluju! To je super, že ti to vyšlo. Nějakou dobu na východě a pak na západě. :) Kdy k nim letíš?

2 Radik Radik | Web | 1. října 2013 v 20:49 | Reagovat

rok mi končí 10.12. takže nějak tak asi :-) už se těším...

3 sYmonka sYmonka | 1. října 2013 v 22:52 | Reagovat

Indiáni, hory, slintám si na klávesnici.:D  A o tom baráku na Bahamách ani nemluvím.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama