Kudy z nudy??? Na dovolenou vle!!!!

22. srpna 2013 v 1:45 | Radik |  7. měsíc NJ

No jo, když ono se toho moc nedělo od posledního článku… Bohužel pořád prázdniny, děcka jsem měla doma samozřejmě, takže opruz neskutečný, a musím říct, že tohle byly 3 nejhorší týdny v mém životě!!! Mladší byla na zabití, host matka pracovala jak nikdy dřív, takže jsem dělala 12-14 hodin denně.. úplně mě to psychicky vydeptalo… je pravda že HP to na mě viděli, a tak jsme měli talk, ve kterém jsem jim řekla co mi vadí a že nemám žádnou motivaci to nějak přežít.. no, a hele, ono to šlo.. (viz níže)

Pár dní nato mi přijela Maggie (němka se kterou jsem kamarádila u ex rodiny v Carolíně), skvělá holka, byla tu zrovna na B-day párty mojí host matky… a jak jinak to dopadlo, než že se oba hp ožrali jak zákon káže, nechali tady bordel, děti vzhůru, takže já je dostávala do postele, Maggie mezitím uklízela… no den na to mi HD dal 50 dolarů, ať se jdu pobavit, tak jsem vzala Maggie do city, fajne to bylo a byla sobota a ona mi odfičela domů do Německa…

Takhle pracovní byly i další týdny, nikam jsem nechodila, šetřila jsem každý dolar na dovolenou… HP mi hodně pomohli, dali mi 200 dolarů jako dárek na dovču, a tetka mi dala 50 na dovču a to mi ještě dneska přišla sms, že jestli mám dost peněz, že se chce ujistit že budu mít fun a nabídla mi peníze, popř. půjčku.. je to od ní moc pěkné, od nich všech, je vidět jak moc mě mají rádi..

HM mě taky pořád přemlouvá, abych s ní prodloužila, ale osobně si nejsem jistá, jestli zvládnu další rok s mladší pipinou, ta prostě má nějaký mentální problém (asi lehčí forma autismu jak by řekla Miška)… naslibovala mi 2 týdny dovolené přes Vánoce, abych mohla domů, a dovolenou na Hawaii, jejich svatbu na Floridě.. ale přijde mi to jako slibotechna.. ale tak řekla jsem že se rozmyslím…

Dneska mi konečně celá rodina vypadla na dovolenou, takže jsem doma zůstala sama s čoklama… takže pre-vacation… hahaha.. no a v sobotu ráno odlet směr Miami, tam se nalodit na Carnival ship a jupíí směr Jamaica, Grand Cayman a poté 4 dny v Miami… myslím že po skoro 9ti měsících si tuto dovolenou zasloužím jako nikdy!!!!


Takže sbohem pracanti, jedu se dovolenkovat a ozvu se jak jsem se měla, abyste mi měli co závidět!!! Hahaha…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama