Česko-slovenský festival v Bohemian Hall - Astoria NY

28. května 2013 v 15:14 | Radik |  4. měsíc NJ

Tak po měsíci už je opět čas na nový článeček, ono ani nebylo o čem psát, protože jsem strávila nekonečné 4!! Týdny doma zabitá v Bloomfieldě… Předem upozorňuji, že zde se žádné vtípky nekonají, protože jsem o víkendu vystřílela všechen vtipný prach!!! Takže co nového??

Mám novou kamarádku, ta holka to je řízek J bydlíme od sebe asi půl hodinky, ale to nám stejně nebrání se týdně vídat…


Tento Memorial víkend byl parádní… už od začátku týdne jsem počítala dny do soboty, kdy začne Česko-slovenský festival v Astorii v Bohemian Hall a Beer garden… Samozřejmě od začátku týdne se pořád měnila předpověď počasí, začalo to na 21 stupňů, polojasno, v pátek už 70% šance na déšť a v sobotu ráno upozornění na FB, v sobotu je festival zrušen… FUCK them!!! Haha, stejně jsme jely, a nakonec se nás tam sešlo cca 10, parádní den, parádní jídlo a parádní pití - není nad točený Staropramen… a vydržely jsme tam dlouhých 8 hodin!!!


Poté jsme se s Miší a Veru odebraly do New Rochelle a navštívily náš oblíbený - a jediný bar Spectator, daly pár kousků a jely se vyspat… a že teda nakonec půjdeme ještě v neděli na festival.. a rozhodně jsme neprohloupily… Původně jsme chtěly dorazit na Hymnu, ale debilní metro prý kvůli tradic (no chápete to?) mělo zpoždění, takže skutek (hymna) utekl… takže další den ve znamení alkoholismu a obžerství!! Dokonce na festival přijela moje Host rodinka, hned u vstupu na mě jumply moje dvě pipiny... no šok trochu :-) Poznaly jsme spoustu nových lidí, krom holek aupairek i partičku slovenských kluků, se kterými jsme pak propařily pár hodin, než jsme se odebraly domů. Chudák moje HM, psala jsem vychcaně jestli OK když přijedu po 11 i když zítra pracuju - očekávala jsem, že napíše že můžu mít Off.. a nezklamala… pak další sms, že přijedu posledním busem, a ani to se nekonalo a nakonec jsme s Miškou vydržely v city skoro do zavíračky….:-) (po půlnoci)


Včera obě uplně vyndaný, takže když jsem přijela domů, prospala jsem asi 3 hodiny a večer oči jak srnka a do půlnoci jsem trdlila na fb…

Ale musím to shrnout jako AMAZING WEEKEND, ve znamení oslav našeho "češství", dobrého jídla a nových přátel a za každého jednoho nového človíčka jsem happy… Hned mám pocit, že ten půl (rok a půl) zde půjde přežít…J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama