St. Patrick´s day

18. března 2013 v 22:21 | Radik |  2. měsíc NJ

Nějak nevím, co nového se událo, takže bych se zaměřila na sobotní St. Patty´s parade na 5 avenue NYC.

Vůbec jsem nedoufala, že bych se do city dostala, ale vystrnadila jsem nemocnou mladší pipinu a drzou starší pipinu k hobitovi, takže jsem mohla v 10 chytnout bus a jet do city.. no měla jsem z prd.. kliku, protože bus samozřejmě narvanej k prasknutí... už co jsem ho viděla přijíždět sem se modlila, abych neslyšela No more room!!! a je to dobrý.. neslyšela.. teda nacpala sem se já a jeden zelenej panáček co jsme nastupovali najedné zastávce a my byli poslední co se do busu vešli.. bylo vtipné sledovat, jak všichni v city blázní, všichni zelení, pouliční prodavači oblečení a věcí s tématinou St. Patty´s day museli mít parádní tržby...

Já sehnala pouze tykadýlka a to v dolar shopu... nikde jinde nic neměli, ale byla jsem happy za zelený lak, zelenou bundu a zelený oční stíny...:-D V city jsem se pak u Bryant parku (42st a 6 av) sešla s holčinama, co přiletěly asi před měsícem, a sice Darčou, Baruškou a Mímou.... super holky, docela jsme se bavily, jediný problém, holky jsou under 21, takže jsem si dala jen jedno pivo, abych nebyla za alkoholika... Takže jsme se po 6 av přesouvaly směr ulice konání... no všude zábrany, takže nás na 5 av pustili až na 50 st.. což se nezdá ale docela štreka, kor když všude zástupy lidí, opilý děcka, všude to bouřilo a ječelo a vůbec to bylo divoký.. zajímalo by mě, jestli vůbec vědí, co to slaví..


Naše místečko bylo hned na rohu za Rockefeller center a tak jsme se postupně posouvaly dopředu k zábranám, vždy když někdo vypadl, abychom viděly průvod.. v podstatě to byl průvod městských složek - policie, hasiči, pak pochodové kapely, školy etc.. bylo to hezké, jen začalo sněžit, takže zima jak sviň a byla jsem líná natáčet a fotit foťákem, takže se mi po hodině vybil mobil.. do toho sms od HM, jestli jsem v pohodě, že na to kouká v telce a že je zima a jestli jsem se oblíkla..Pak jsme šly do Applebee´s na oběd. poslední volnej stůl.. a tak sem si dala burgera a jako hnus... byl skoro 2x dražší a vůbec se jim nepovedl.. a nesnáším ty jejich debilní taxy a tipy a všechno... ani jsme nestihly říci, že chceme separete bill a tak nám to přinesli dohromady a jako rozpočítat to je nadlidský výkon.. a pak pár obchodů a šupky domů...

Nějak na mě padl nedostatek spánku za ten týden a tak jsem se najdela, v 7 zapadla do postele a spala až do 9 am druhého dne... woow... úctyhodných 14 hodin....:-) a neděle pohoda, na večeři nás pozvala HM sestra... měli jsme vepřové maso, kapustu a brambory.. bylo to moc dobré.. a taky jsem dostala hned co sem tam vlezla wizoura a Guinessa (nebo jak se to píše)... bylo to moc fajn.. :-) Takže opožděně Happy St. Patrick´s day!!!

A taky můj Jimmiček vyhrál Kvapíka roku 2012, tak jsem mu udělala obrázek...a pak jsem si změnila fotku na fb, a dala si tam moje holky!!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama