10.3. to budou 3 měsíce

4. března 2013 v 23:02 | Radik |  2. měsíc NJ
To to letí.. už tady budu 3 měsíce... a to mi přišlo, že jsem tady už věčnost..

Takže suma sumárum jak se tady mám... HM, Chuck, Nuňa a Hobit jsou strašně fajn.. aspoň oni mi kompenzujou ty dvě monstra co jsem vyfasovala... Prostě takhle nevychované, nepořádné, drzé a neukázněné děti neznám... ale tak válčím jak to jde... hodně mi pomájí moji přátelé na telefon (samozřejmě jsou opravdoví přátelé), takže bych chtěla poděkovat Lucce Š. z Bostonu, Kristýnce z Cali a mojí NYC crew Mišce, Veru, Janče a Manhattan Mišce za podporu a výdrž při mých výbuších vzteku.. já Vás holky moje nemít, tak tady zhynu :-)

Ve čtvrtek v noci se HM vrátila z Austrálie někdy kolem půl 11 večer... my s Chuckem jsme jí nachystali balonky a s holkama jsem udělaly transparent Welcome Home Mommy.. teda Wellcome se dvěma L, což mi vůbec nedošlo, takže jsem to pak dodatečně měnila na kytičku... no poznala to, ale hlavní účel byl splněn.. taky jsem dostala dárečky, moc za ně děkuju, potěšily... :-) (fotku dodám během dneška)


V pátek odpoledne jsem dostala off, teda spíš jsem si ho vyžádala a jela večer za holkama do NYC.. na plánu byla naše první párty... no.. a nevyšlo to, protože doorman měl problém s naším oblečením.. btw měla jsem na sobě sexy tričko, černý kalhoty, podpatky - ALE i svetr a sportovní bundu - což si normální člověk sundá když jde pařit.. no takže jsme se otočily a šly do baru poblíž, kde měli Samuel Adams boston lager beer... výborný pitíčko, a taky hodně drahé, takže jsem utratila vše co jsem měla a to sem si musela po cestě na vlak ještě vybírat... no ale my se bavily... kolem půlnoci či 1 pustili nahlas hudbu, takže se tam tancovalo.. byl tam strašně cute barman.. no hezkej a pár hezkých amíků se kterýma jsme tam povídaly... a asi ve 4 nás vyhodili, takže jsme se šly nažrat do Subway a pak směr vlak - grand central.. no uplně mrtvé unavené, v náladě jsme tam stály jak socky asi víc jak půl hodiny, než otevřeli.. zima jak sviňa.. hrůza.. pak jsem Mišce vytuhla na rameni cestou k ní...


Sobota byla taková odpočinková, spaly jsme tak do 2 a pak jely na oběd do Applebee´s a na kafčo do starbucks a pak za Veru a s ní do Dunkina... večer proběhla telka a v ní Hangover II a v 10 do pelechu, páč nás v neděli čekala škola... ta byla v NYC v Harlemu, docela děsivá čtvrť vám povím... no ale přežily jsme a já dokonce svou dotěrnou povahou získala odvoz na Port Authority od naší učitelky.. no takže pohoda.. domů jsem se dostala kolem půl 7 uplně grogy ale beztak jsem spát šla až kolem 12.. hrůza.... a málem jsem zapomněla, dáreček jen co jsem přijela domů - mladší pipina je nemocná... takže mi dneska straší doma, na druhou stranu mi to až tolik nevadí, páč je hm doma a jsou spolu v té strašně kose nahoře - asi tak 16 stupňů.. já dole mám krásných 21_22...

A taky jsem se dneska rozhodla, že prodlužovat nechci a že pojedu za necelých 10 měsíců domů... takže moje milá ponožtičko, jestli tohle čteš, koukej mi uspořádat na silvestra welcome párty!!!!! :-)

Fotky dodám časem...:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama