4. rodinka - Minnesota

9. října 2012 v 21:47 | Radik |  Matching!!!
Tak dneska jsme si vesele šli na véču na steak - byl sakra dobrej a když přijdu domů, krásné překvapení na mě čeká po zapnutí PC..

Další rodinka je interested, tentokrát se jedná o manžele z Minnesoty, z města Oronoco (cca 1,5 hod od Minneapolisu). Mají dva klučíky - 5 a 2 roky a chtějí aupair už od listopadu!!!! Takže jsem jim hned odepsala na mailíka, který mi poslali a jsme domluvení na skype zítra odpolko v půl 4. Původně chtěla volat hned, ale napsala jsem ji, že bych chtěla být 100% připravená na rozhovor a že si musím připravit otázky "na míru" a že od ní chci ještě poslat více informací o rodině.

Co psala v průvodním dopise, je to práce na 45 hod týdně - ale jedno děcko chodí do 3 p.m do školy a to druhé do půl 12 do školky, takže to bych asi měla free a byla bych v podstětě řidič a hračka, protože díky bohu jim domů dochází uklizečka, takže uklízet barák bych prý nemusela. Psala, že nejsou moc aktivní, protože Cameron - manžel má problémy se zády, takže spíše jezdí po okolí po městech a chodí do zoo atd. No uvidíme zítra..

Jinak mi včera přišel mail od rodinky č. 3 - Arlington (Boston) a psalii, že se jim líbím, ale že mají 4 další kandidátky, takže tento týden s nima chtějí mluvit a v sobotu se ozvou, ale že jsem v druhém kole pohovoru, že jsou pořád velmi interested. Takže dobré dobré.. Ale jak tak koukám na ty destinace všech mých rodin, není mi asi ta Cali souzená.. no co, uvidíme...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama