Týden v matching a stále nic..:-/

18. září 2012 v 18:37 | Radik |  Matching!!!
Tak je to týden co jsem v matching a pořád se nikdo neozval.. docela mě to mrzí.. ale podle paní v SA je v tomto čase aktivita rodin nižší, takže mám být trpělivá.. takže jsem trpělivá..

v pátek jsem se byla podívat na jednu holčičku co sem tam hlídám.. je zrovna v mazlícím období, tak mě pořád muckala a pusinkovala atd... až dva dny na to mě skolil nějaký bacil - Kačky byla nemocná.. takže jsem marodná a léčím to.. ono možná lepší, že se mi nikdo neozývá, protože kdyby mě chudácí viděli v tomhle stavu, rozhodně by mě nechtěli..:-D

Nicméně se mi vyřešil problém s hodinami.. hned za dva dny, co jsem si psala s paní z SA mi naskočil finální počet hodin 2800, což už víceméně sedí, i když stejně nechápu, jak tyto hodiny počítají..

Včera jsem posílala novou profilovou fotku a žádost o zařazení do obou "skupin" pro vyhledávání - děti pod 2 roky a nad dva roky a tak čekám, jestli mi to změní spolu s profilovou fotkou, protože si myslím, že když v mém profilu hrajeme hlavně na zkušenosti s řízením auta bych ve skupině na 2 roky mohla mít větší šanci... takže uvidíme.. hned jak se tyto dvě věci změní, bude můj profil "perfektní" a když se ani tak nikdo neozve, budu vědět, že je to kvůli mé osobě, a ne kvůli chybičkám v profilu..

Trpělivost přináší růže - v tomto případě spíš rodiny... takže čekám čekám a doufám, že se někdo ozve... už mě nebaví odpovídat na otázky typu "tak kdy jedeš do USA??" že ještě nevím, že se mi nikdo neozval.. asi si zatím budu muset najít nějakou brigádku, protože se mi změnil nejbližší termín odletu na konec října, tzn. že dřív jak v listopadu zřejmě neodletím.. a to kdo ví jestli a že by se mi chtělo být 3 měsíce doma, to vůbec ne... i když to má nějakou tu výhodu.. ale byla jsem zvyklá furt něco dělat, studovat, pracovat atd a teď takovýho volnýho času mě docela ubíjí.. uvidíme..

Až bude něco nového, zase se ozvu :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama